החוגים של האולפנה

אולפנת טוהר

חוג דרמה

גם השנה ממשיכה איתנו המורה שולי גלעדי. בחוג הבנות לומדות להביע את עצמן בצורה מילולית ובעיקר בלתי מילולית. לומדות לסמוך על חברות לקבוצה ולפתח מערכת יחסים של עומק הבנויה על שיתוף אמיתי. הבנות לומדות לאלתר מצד אחד ולתכנן מצד שני והכל באווירה טובה של שמחה וחברות.

אולפנת טוהר

חוג אומנות

במהלך השנה הבנות יתנסו בטכניקות שונות של עיצוב ובמגוון רחב של חומרים, הכוללים דברים שיצאו מכלל שימוש וחומרים חדשים. חלק מהיכולות שיובאו לידי ביטוי במהלך השנה יהיו: תכנון, יצירתיות, מעוף, דמיון, דיוק, תכנון מרחבי, שילובים ועוד.. החוג מועבר על-ידי אביה בן דוד ומתקיים כל יום ראשון בביתה באווירה נחמה ונעימה.

חוג תניא

הבנות לומדות באופן חוויתי את תורת החסידות על-פי מעגל השנה. ישנן פעילויות מגוונות ואפשרות לפתח נושאים שונים לעומק. השירה והפעילות מועברת באופן חוויתי לצד כיבוד קל. הבנות מספרות על חוויה אמיתית. החוג מועבר על-ידי המורה ריבקי ממעגלי לומדות ומתקיים בכל יום רביעי בערב.

חוג מקהלה

בחוג זה, הבנות מפתחות את הכישרון המוזיקלי ושרות יחד שירים שנוגעים בנשמה, במגוון קולות ועיבודים. המקהלה מופיעה באירועים שונים באולפנה, טקסים וכדו'. החוג מועבר בניצוחה של שרה פוקס המקסימה בכל יום רביעי.